4193-7480M | Portofino, Brezza Cream Wall Mural - A-Street Wallpaper
This product comes as a 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall.
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7480M |
| Pattern Name | Brezza Cream Wall Mural |
| Collection | Portofino |
| Width | 26.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Select A-Street Wallpaper Product 4193-7480M pattern name Brezza Cream Wall Mural from the collection Portofino. Enjoy this charming wallpaper. A painterly approach transforms simple stripes into a dynamic backdrop for daily life. Seen here in shades of neutral hues accented by mustard yellow and pale blue. Brezza Cream Wall Mural comes on 3 panels and measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall when assembled. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4193-7480M | Portofino, Brezza Cream Wall Mural - A-Street Wallpaper
4193-7480M | Portofino, Brezza Cream Wall Mural - A-Street Wallpaper
This product comes as a 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall.
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7480M |
| Pattern Name | Brezza Cream Wall Mural |
| Collection | Portofino |
| Width | 26.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Select A-Street Wallpaper Product 4193-7480M pattern name Brezza Cream Wall Mural from the collection Portofino. Enjoy this charming wallpaper. A painterly approach transforms simple stripes into a dynamic backdrop for daily life. Seen here in shades of neutral hues accented by mustard yellow and pale blue. Brezza Cream Wall Mural comes on 3 panels and measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall when assembled. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This product comes as a 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall.
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7480M |
| Pattern Name | Brezza Cream Wall Mural |
| Collection | Portofino |
| Width | 26.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall |
| Color | Neutral |
| Theme | Solid |
Select A-Street Wallpaper Product 4193-7480M pattern name Brezza Cream Wall Mural from the collection Portofino. Enjoy this charming wallpaper. A painterly approach transforms simple stripes into a dynamic backdrop for daily life. Seen here in shades of neutral hues accented by mustard yellow and pale blue. Brezza Cream Wall Mural comes on 3 panels and measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall when assembled. Memo available online. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
























