4193-7482M | Portofino, Brezza Pastel Wall Mural - A-Street Wallpaper
This product comes as a 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall.
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7482M |
| Pattern Name | Brezza Pastel Wall Mural |
| Collection | Portofino |
| Width | 26.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall |
| Color | Patel |
| Theme | Solid |
Purchase A-Street Wallpaper Pattern# 4193-7482M pattern name Brezza Pastel Wall Mural from the collection Portofino. Enjoy this stylish wallpaper. A painterly approach transforms simple stripes into a dynamic backdrop for daily life. Seen here in shades of blush, cream, beige, lime, amethyst, pale blue, light green, and spring green. Brezza Pastel Wall Mural comes on 3 panels and measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall when assembled. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4193-7482M | Portofino, Brezza Pastel Wall Mural - A-Street Wallpaper
4193-7482M | Portofino, Brezza Pastel Wall Mural - A-Street Wallpaper
This product comes as a 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall.
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7482M |
| Pattern Name | Brezza Pastel Wall Mural |
| Collection | Portofino |
| Width | 26.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall |
| Color | Patel |
| Theme | Solid |
Purchase A-Street Wallpaper Pattern# 4193-7482M pattern name Brezza Pastel Wall Mural from the collection Portofino. Enjoy this stylish wallpaper. A painterly approach transforms simple stripes into a dynamic backdrop for daily life. Seen here in shades of blush, cream, beige, lime, amethyst, pale blue, light green, and spring green. Brezza Pastel Wall Mural comes on 3 panels and measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall when assembled. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
Original: $365.50
-65%$365.50
$127.92Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This product comes as a 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall.
| Brand | A-Street |
| Pattern Number | 4193-7482M |
| Pattern Name | Brezza Pastel Wall Mural |
| Collection | Portofino |
| Width | 26.8" |
| Match | Straight |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 9.8 ' |
| COVERAGE | 3 Panels - Measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall |
| Color | Patel |
| Theme | Solid |
Purchase A-Street Wallpaper Pattern# 4193-7482M pattern name Brezza Pastel Wall Mural from the collection Portofino. Enjoy this stylish wallpaper. A painterly approach transforms simple stripes into a dynamic backdrop for daily life. Seen here in shades of blush, cream, beige, lime, amethyst, pale blue, light green, and spring green. Brezza Pastel Wall Mural comes on 3 panels and measures 6.7-ft wide by 9.8-ft tall when assembled. Cuttings available always. Fast Shipping Mahone's Wallpaper has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
























