4211-83502 | Private Reserve, Atticus Cream String - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83502 |
| Pattern Name | Atticus Cream String |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Polyester |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



4211-83502 | Private Reserve, Atticus Cream String - Ronald Redding Wallpaper
4211-83502 | Private Reserve, Atticus Cream String - Ronald Redding Wallpaper
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83502 |
| Pattern Name | Atticus Cream String |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Polyester |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Ronald Redding |
| Pattern Number | 4211-83502 |
| Pattern Name | Atticus Cream String |
| Collection | Private Reserve |
| Width | 36" |
| Match | Random |
| Repeat | 0" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Polyester |
| Washability | Dust and Vacuum |
| Removability | Wet Removable |
| Coverage | About 72 square feet |
| Color | Neutral |
| Theme | Abstract |












