5017352 | Antoinette, Warm White - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017352 |
| Pattern Name | Antoinette |
| Color Name | Warm White |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | HALF DROP |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns






5017352 | Antoinette, Warm White - Schumacher Wallpaper
5017352 | Antoinette, Warm White - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017352 |
| Pattern Name | Antoinette |
| Color Name | Warm White |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | HALF DROP |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
Original: $42.00
-65%$42.00
$14.70Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017352 |
| Pattern Name | Antoinette |
| Color Name | Warm White |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | HALF DROP |
| Minimum Order Quantity | 10yds |
| Order Increments | 10yds |
| Roll Size | 10yds = 10 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |












