5017511 | La Belle, Olive - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017511 |
| Pattern Name | La Belle |
| Color Name | Olive |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | HALF DROP |
| Minimum Order Quantity | 11yds |
| Order Increments | 11yds |
| Roll Size | 11yds = 11 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




5017511 | La Belle, Olive - Schumacher Wallpaper
5017511 | La Belle, Olive - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017511 |
| Pattern Name | La Belle |
| Color Name | Olive |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | HALF DROP |
| Minimum Order Quantity | 11yds |
| Order Increments | 11yds |
| Roll Size | 11yds = 11 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017511 |
| Pattern Name | La Belle |
| Color Name | Olive |
| Collection | Backdrop |
| Width | 27" (69CM) |
| Vertical Repeat | 36" (91CM) |
| Horizontal Repeat | 27" (69CM) |
| Match | HALF DROP |
| Minimum Order Quantity | 11yds |
| Order Increments | 11yds |
| Roll Size | 11yds = 11 yard roll. |
| Pretrimed | Y |
| Color | Green |
| Theme | Abstract |












