5017940 | Quilted Waves Wallcovering, Dune - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017940 |
| Pattern Name | Quilted Waves Wallcovering |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 51" (130CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 17" (43CM) |
| Vertical Repeat | 31 1/2" (80CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | INDIA |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





5017940 | Quilted Waves Wallcovering, Dune - Schumacher Wallpaper
5017940 | Quilted Waves Wallcovering, Dune - Schumacher Wallpaper
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017940 |
| Pattern Name | Quilted Waves Wallcovering |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 51" (130CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 17" (43CM) |
| Vertical Repeat | 31 1/2" (80CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | INDIA |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |
Original: $434.00
-65%$434.00
$151.90Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 5017940 |
| Pattern Name | Quilted Waves Wallcovering |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 51" (130CM)" |
| Match | STRAIGHT |
| Horizontal Repeat | 17" (43CM) |
| Vertical Repeat | 31 1/2" (80CM) |
| Minimum Order Quantity | 10 |
| Order Increments | 10 |
| Yards Per Roll | 10.0 |
| Country of Origin | INDIA |
| Color | Beige |
| Theme | Abstract |












