6022122.24.0 | Check Please, Brick - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022122.24.0 |
| Pattern Name | Check Please |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 92%;POLYESTER - 8% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Red |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR BLEACH CLEANABLE |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6022122.24.0 | Check Please, Brick - Donghia Fabric
6022122.24.0 | Check Please, Brick - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022122.24.0 |
| Pattern Name | Check Please |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 92%;POLYESTER - 8% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Red |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR BLEACH CLEANABLE |
Original: $234.68
-65%$234.68
$82.14Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6022122.24.0 |
| Pattern Name | Check Please |
| Collection | Lake Hill Performance/Outdoor |
| Width | 55" |
| Vert. Repeat | 0" |
| Horz. Repeat | 0" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | POLYPROPYLENE - 92%;POLYESTER - 8% |
| Finish | SOFTENED ; |
| Clean Code | W |
| Durability | HEAVY |
| Color | Red |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | INDOOR/OUTDOOR BLEACH CLEANABLE |













