6025119.24.0 | Sudare, Spice - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025119.24.0 |
| Pattern Name | Sudare |
| Collection | Luminary |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 16" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 78%;RECYCLED ACRYLIC - 9%;POLYESTER - 6%;RECYCLED WOOL - 5%;COTTON - 2% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Orange |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

6025119.24.0 | Sudare, Spice - Donghia Fabric
6025119.24.0 | Sudare, Spice - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025119.24.0 |
| Pattern Name | Sudare |
| Collection | Luminary |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 16" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 78%;RECYCLED ACRYLIC - 9%;POLYESTER - 6%;RECYCLED WOOL - 5%;COTTON - 2% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Orange |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | 6025119.24.0 |
| Pattern Name | Sudare |
| Collection | Luminary |
| Width | 54" |
| Vert. Repeat | 16" |
| Horz. Repeat | 27" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | VISCOSE - 78%;RECYCLED ACRYLIC - 9%;POLYESTER - 6%;RECYCLED WOOL - 5%;COTTON - 2% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | HEAVY |
| Color | Orange |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | 0 |













