85683 | Rosalind Tassel Trim, Leaf - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85683 |
| Pattern Name | Rosalind Tassel Trim |
| Collection | New Traditional |
| Width | 2 1/8" (5CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 2 1/8" (5CM) |
| Vertical Repeat | 1/2" (1CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% MERCERIZED COTTON |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



85683 | Rosalind Tassel Trim, Leaf - Schumacher Trim
85683 | Rosalind Tassel Trim, Leaf - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85683 |
| Pattern Name | Rosalind Tassel Trim |
| Collection | New Traditional |
| Width | 2 1/8" (5CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 2 1/8" (5CM) |
| Vertical Repeat | 1/2" (1CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% MERCERIZED COTTON |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Green |
| Theme | Solid |
Original: $136.50
-65%$136.50
$47.77Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 85683 |
| Pattern Name | Rosalind Tassel Trim |
| Collection | New Traditional |
| Width | 2 1/8" (5CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 2 1/8" (5CM) |
| Vertical Repeat | 1/2" (1CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% MERCERIZED COTTON |
| Country of Origin | CHINA |
| Country of Finish | CHINA |
| Color | Green |
| Theme | Solid |





















