Lf2020-3 | Noelle Loop Fringe, White/Baby Pink - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | LF2020-3 |
| Pattern Name | Noelle Loop Fringe |
| Collection | Schumacher Trim Program |
| Width | 1 2/8" (3CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SILK |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | White |
| Theme | Cheic and Modern |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Lf2020-3 | Noelle Loop Fringe, White/Baby Pink - Schumacher Trim
Lf2020-3 | Noelle Loop Fringe, White/Baby Pink - Schumacher Trim
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | LF2020-3 |
| Pattern Name | Noelle Loop Fringe |
| Collection | Schumacher Trim Program |
| Width | 1 2/8" (3CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SILK |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | White |
| Theme | Cheic and Modern |
Original: $119.00
-65%$119.00
$41.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | LF2020-3 |
| Pattern Name | Noelle Loop Fringe |
| Collection | Schumacher Trim Program |
| Width | 1 2/8" (3CM)" |
| Match | 0 |
| Horizontal Repeat | 0 |
| Vertical Repeat | 0 |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% SILK |
| Country of Origin | UNITED STATES OF AMERICA |
| Country of Finish | UNITED STATES OF AMERICA |
| Color | White |
| Theme | Cheic and Modern |






















