86151 | Fiammetta Jacquard, Rosa - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86151 |
| Pattern Name | Fiammetta Jacquard |
| Collection | Acquerello |
| Width | 54 1/2" (138CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27 1/4" (69CM) |
| Vertical Repeat | 44 1/2" (113CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Red |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns




86151 | Fiammetta Jacquard, Rosa - Schumacher Fabric
86151 | Fiammetta Jacquard, Rosa - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86151 |
| Pattern Name | Fiammetta Jacquard |
| Collection | Acquerello |
| Width | 54 1/2" (138CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27 1/4" (69CM) |
| Vertical Repeat | 44 1/2" (113CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Red |
| Theme | Floral |
Original: $381.50
-65%$381.50
$133.53Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86151 |
| Pattern Name | Fiammetta Jacquard |
| Collection | Acquerello |
| Width | 54 1/2" (138CM)" |
| Match | HALF DROP |
| Horizontal Repeat | 27 1/4" (69CM) |
| Vertical Repeat | 44 1/2" (113CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% LINEN |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Red |
| Theme | Floral |














