86920 | Trace Of Connection, Silk Mustard - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86920 |
| Pattern Name | Trace Of Connection |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 57" (145CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 28" (71CM) |
| Vertical Repeat | 17" (43CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns





86920 | Trace Of Connection, Silk Mustard - Schumacher Fabric
86920 | Trace Of Connection, Silk Mustard - Schumacher Fabric
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86920 |
| Pattern Name | Trace Of Connection |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 57" (145CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 28" (71CM) |
| Vertical Repeat | 17" (43CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Floral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Schumacher |
| Pattern Number | 86920 |
| Pattern Name | Trace Of Connection |
| Collection | Atelier Paris |
| Width | 57" (145CM)" |
| Match | ALLOVER |
| Horizontal Repeat | 28" (71CM) |
| Vertical Repeat | 17" (43CM) |
| Minimum Order Quantity | 2 |
| Content | 100% POLYESTER |
| Country of Origin | ITALY |
| Country of Finish | ITALY |
| Color | Yellow/Gold |
| Theme | Floral |














