A3945 Fleece | Solid, Neutral - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Item# A3945 Fleece. Enjoy this solid Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A3945 Fleece |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Neutral |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

A3945 Fleece | Solid, Neutral - Greenhouse Fabric
A3945 Fleece | Solid, Neutral - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Item# A3945 Fleece. Enjoy this solid Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A3945 Fleece |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Neutral |
$128.00
A3945 Fleece | Solid, Neutral - Greenhouse Fabric—
$128.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Item# A3945 Fleece. Enjoy this solid Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A3945 Fleece |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Neutral |












