A5317 Zinnia | Solid, Red - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Item# A5317 Zinnia. Enjoy this exceptional Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A5317 Zinnia |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

A5317 Zinnia | Solid, Red - Greenhouse Fabric
A5317 Zinnia | Solid, Red - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Item# A5317 Zinnia. Enjoy this exceptional Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A5317 Zinnia |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Red |
$128.00
A5317 Zinnia | Solid, Red - Greenhouse Fabric—
$128.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Item# A5317 Zinnia. Enjoy this exceptional Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A5317 Zinnia |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Red |












