A5319 Lipstick | Solid, Red - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A5319 Lipstick |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Red |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

A5319 Lipstick | Solid, Red - Greenhouse Fabric
A5319 Lipstick | Solid, Red - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A5319 Lipstick |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Red |
Original: $128.00
-65%$128.00
$44.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A5319 Lipstick |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Red |












