A5326 Organza | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric SKU# A5326 Organza. Enjoy this amazing Fabric. Samples always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A5326 Organza |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

A5326 Organza | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
A5326 Organza | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric SKU# A5326 Organza. Enjoy this amazing Fabric. Samples always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A5326 Organza |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |
$128.00
A5326 Organza | Solid, Beige - Greenhouse Fabric—
$128.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric SKU# A5326 Organza. Enjoy this amazing Fabric. Samples always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | A5326 Organza |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | South Korea |
| Content | 82% Polyester, 18% Cotton |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |












