AH100192AH | Arthouse, Sergio Blue Abstract Texture - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100192AH |
| Pattern Name | Sergio Blue Abstract Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



AH100192AH | Arthouse, Sergio Blue Abstract Texture - Brewster Wallpaper
AH100192AH | Arthouse, Sergio Blue Abstract Texture - Brewster Wallpaper
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100192AH |
| Pattern Name | Sergio Blue Abstract Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Brewster |
| Pattern Number | AH100192AH |
| Pattern Name | Sergio Blue Abstract Texture |
| Collection | Arthouse |
| Width | 20.9" |
| Match | Drop |
| Repeat | 20.9" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Vinyl Coated Paper |
| Washability | Scrubbable |
| Removability | Peelable |
| LENGTH (FT) Per ROLL | 33 ' |
| COVERAGE | 57.5 |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |












