AW16130 | Belvedere Fabric Book, Moselle, Apricot - Anna French Fabric
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AW16130 |
| Pattern Name | Moselle |
| Collection | Belvedere Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 6.75 (17.14 cm) |
| Repeat V | 16.25 (41.27 cm) |
| Construction | 100% Cotton |
| Backing | Backing suggested for uph |
| Abrasion | 15000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Orange |
| Theme | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

AW16130 | Belvedere Fabric Book, Moselle, Apricot - Anna French Fabric
AW16130 | Belvedere Fabric Book, Moselle, Apricot - Anna French Fabric
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AW16130 |
| Pattern Name | Moselle |
| Collection | Belvedere Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 6.75 (17.14 cm) |
| Repeat V | 16.25 (41.27 cm) |
| Construction | 100% Cotton |
| Backing | Backing suggested for uph |
| Abrasion | 15000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Orange |
| Theme | Stripes |
Original: $232.00
-65%$232.00
$81.20Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Anna French |
| Pattern Number | AW16130 |
| Pattern Name | Moselle |
| Collection | Belvedere Fabric Book |
| Width | 54 in (137.16 cm) |
| Repeat H | 6.75 (17.14 cm) |
| Repeat V | 16.25 (41.27 cm) |
| Construction | 100% Cotton |
| Backing | Backing suggested for uph |
| Abrasion | 15000 martindale |
| Method | Dry clean only |
| Color | Orange |
| Theme | Stripes |












