Bifaye0005 | Faye, Olive Coral - Old World Weavers Fabric
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | BIFAYE0005 |
| Pattern Name | Faye |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 55" |
| Match | RANDOM |
| Pattern Repeat Length | 4.25" |
| Pattern Repeat Width | 2.9" |
| FIBER CONTENT | 2% LINEN 2% NYLON 2% ACRYLIC, 59% POLYESTER 35% COTTON |
| END-USE QUALITY | MEDIUM DUTY |
| Color | Green |
| Theme | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Bifaye0005 | Faye, Olive Coral - Old World Weavers Fabric
Bifaye0005 | Faye, Olive Coral - Old World Weavers Fabric
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | BIFAYE0005 |
| Pattern Name | Faye |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 55" |
| Match | RANDOM |
| Pattern Repeat Length | 4.25" |
| Pattern Repeat Width | 2.9" |
| FIBER CONTENT | 2% LINEN 2% NYLON 2% ACRYLIC, 59% POLYESTER 35% COTTON |
| END-USE QUALITY | MEDIUM DUTY |
| Color | Green |
| Theme | Check/Plaid |
Original: $261.00
-65%$261.00
$91.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Old World Weavers |
| Pattern Number | BIFAYE0005 |
| Pattern Name | Faye |
| Collection | Woodland Estate |
| Width | 55" |
| Match | RANDOM |
| Pattern Repeat Length | 4.25" |
| Pattern Repeat Width | 2.9" |
| FIBER CONTENT | 2% LINEN 2% NYLON 2% ACRYLIC, 59% POLYESTER 35% COTTON |
| END-USE QUALITY | MEDIUM DUTY |
| Color | Green |
| Theme | Check/Plaid |













