Df3363 | Decadence Ii, Flowing Ether Blue - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3363 |
| Pattern Name | Flowing Ether Blue |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns



Df3363 | Decadence Ii, Flowing Ether Blue - Candice Olson Wallpaper
Df3363 | Decadence Ii, Flowing Ether Blue - Candice Olson Wallpaper
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3363 |
| Pattern Name | Flowing Ether Blue |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Candice Olson |
| Pattern Number | DF3363 |
| Pattern Name | Flowing Ether Blue |
| Collection | Decadence II |
| Width | 27" |
| Match | Drop |
| Repeat | 25.3" |
| Paste | Unpasted |
| Material | Non Woven |
| Washability | Extra Washable |
| Removability | Strippable |
| Coverage | About 60.8 square feet |
| Color | Blue |
| Theme | Abstract |












