Dg-10353.019.0 | Crisscross, Charcoal - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10353.019.0 |
| Pattern Name | Crisscross |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 57" |
| Vert. Repeat | 0.7" |
| Horz. Repeat | 0.7" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED ACRYLIC - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | 0 |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

Dg-10353.019.0 | Crisscross, Charcoal - Donghia Fabric
Dg-10353.019.0 | Crisscross, Charcoal - Donghia Fabric
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10353.019.0 |
| Pattern Name | Crisscross |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 57" |
| Vert. Repeat | 0.7" |
| Horz. Repeat | 0.7" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED ACRYLIC - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | 0 |
Original: $338.63
-65%$338.63
$118.52Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Donghia |
| Pattern Number | DG-10353.019.0 |
| Pattern Name | Crisscross |
| Collection | 3D Collection |
| Width | 57" |
| Vert. Repeat | 0.7" |
| Horz. Repeat | 0.7" |
| Unit of measure | YARD |
| Content | SOLUTION DYED ACRYLIC - 100% |
| Finish | |
| Clean Code | S |
| Durability | MEDIUM |
| Color | Grey |
| Theme | Check/Plaid |
| Notes | 0 |













