F1824 Evening | Blue, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Pattern number F1824 Evening. Enjoy this stylish Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F1824 Evening |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F1824 Evening | Blue, Solid - Greenhouse Fabric
F1824 Evening | Blue, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Pattern number F1824 Evening. Enjoy this stylish Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F1824 Evening |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Solid |
$48.00
F1824 Evening | Blue, Solid - Greenhouse Fabric—
$48.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Pattern number F1824 Evening. Enjoy this stylish Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F1824 Evening |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Solid |












