F3133 Vanilla | Solid, White - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Pattern number F3133 Vanilla. Enjoy this impeccable Fabric. Memo available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3133 Vanilla |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | White |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F3133 Vanilla | Solid, White - Greenhouse Fabric
F3133 Vanilla | Solid, White - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Pattern number F3133 Vanilla. Enjoy this impeccable Fabric. Memo available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3133 Vanilla |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | White |
$58.00
F3133 Vanilla | Solid, White - Greenhouse Fabric—
$58.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Find Greenhouse Fabric Pattern number F3133 Vanilla. Enjoy this impeccable Fabric. Memo available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3133 Vanilla |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | White |












