F3135 Snow | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3135 Snow |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 88% Polyester, 12% Linen |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F3135 Snow | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
F3135 Snow | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3135 Snow |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 88% Polyester, 12% Linen |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |
Original: $58.00
-65%$58.00
$20.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3135 Snow |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 88% Polyester, 12% Linen |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |












