F3136 Marshmallow | Texture, Beige - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Order Greenhouse Fabric Product F3136 Marshmallow. Enjoy this rare Fabric. Cuttings always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3136 Marshmallow |
| Width | 62" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F3136 Marshmallow | Texture, Beige - Greenhouse Fabric
F3136 Marshmallow | Texture, Beige - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Order Greenhouse Fabric Product F3136 Marshmallow. Enjoy this rare Fabric. Cuttings always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3136 Marshmallow |
| Width | 62" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Beige |
$68.00
F3136 Marshmallow | Texture, Beige - Greenhouse Fabric—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Order Greenhouse Fabric Product F3136 Marshmallow. Enjoy this rare Fabric. Cuttings always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3136 Marshmallow |
| Width | 62" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Texture |
| Color | Beige |












