F3137 Oyster | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3137 Oyster |
| Width | 58" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F3137 Oyster | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
F3137 Oyster | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3137 Oyster |
| Width | 58" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |
Original: $68.00
-65%$68.00
$23.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3137 Oyster |
| Width | 58" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |












