F3139 Snow | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric SKU F3139 Snow. Enjoy this solid Fabric. Swatches available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3139 Snow |
| Width | 55" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | DC |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester, Back: 100% Acrylic |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F3139 Snow | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
F3139 Snow | Solid, Beige - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric SKU F3139 Snow. Enjoy this solid Fabric. Swatches available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3139 Snow |
| Width | 55" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | DC |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester, Back: 100% Acrylic |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |
$68.00
F3139 Snow | Solid, Beige - Greenhouse Fabric—
$68.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric SKU F3139 Snow. Enjoy this solid Fabric. Swatches available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3139 Snow |
| Width | 55" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | DC |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester, Back: 100% Acrylic |
| Theme | Solid |
| Color | Beige |












