F3140 Pearl | Solid, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3140 Pearl |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Yellow/Gold |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F3140 Pearl | Solid, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric
F3140 Pearl | Solid, Yellow/Gold - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3140 Pearl |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Yellow/Gold |
Original: $58.00
-65%$58.00
$20.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3140 Pearl |
| Width | 57" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Solid |
| Color | Yellow/Gold |












