F3310 Berry | Floral, Multi Color - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3310 Berry |
| Width | 59" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Floral |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F3310 Berry | Floral, Multi Color - Greenhouse Fabric
F3310 Berry | Floral, Multi Color - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3310 Berry |
| Width | 59" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Floral |
| Color | Multi Color |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F3310 Berry |
| Width | 59" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Floral |
| Color | Multi Color |














