F4797 Navy | Blue, Dots/Circles - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Acquire Greenhouse Fabric Product F4797 Navy. Enjoy this dazzling Fabric. Samples always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4797 Navy |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Dots/Circles |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F4797 Navy | Blue, Dots/Circles - Greenhouse Fabric
F4797 Navy | Blue, Dots/Circles - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Acquire Greenhouse Fabric Product F4797 Navy. Enjoy this dazzling Fabric. Samples always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4797 Navy |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Dots/Circles |
$48.00
F4797 Navy | Blue, Dots/Circles - Greenhouse Fabric—
$48.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Acquire Greenhouse Fabric Product F4797 Navy. Enjoy this dazzling Fabric. Samples always available online. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4797 Navy |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Dots/Circles |












