F4827 Celery | Green, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Item# F4827 Celery. Enjoy this stunning Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4827 Celery |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F4827 Celery | Green, Solid - Greenhouse Fabric
F4827 Celery | Green, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Item# F4827 Celery. Enjoy this stunning Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4827 Celery |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Solid |
$48.00
F4827 Celery | Green, Solid - Greenhouse Fabric—
$48.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Item# F4827 Celery. Enjoy this stunning Fabric. Memo available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4827 Celery |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Solid |












