F4845 Peach | Orange, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Shop Greenhouse Fabric Pattern# F4845 Peach. Enjoy this beautiful Fabric. Swatches always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4845 Peach |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Orange |
| Color | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F4845 Peach | Orange, Solid - Greenhouse Fabric
F4845 Peach | Orange, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Shop Greenhouse Fabric Pattern# F4845 Peach. Enjoy this beautiful Fabric. Swatches always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4845 Peach |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Orange |
| Color | Solid |
$48.00
F4845 Peach | Orange, Solid - Greenhouse Fabric—
$48.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Shop Greenhouse Fabric Pattern# F4845 Peach. Enjoy this beautiful Fabric. Swatches always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F4845 Peach |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Orange |
| Color | Solid |












