F5402 Mink | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5402 Mink |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 92% Polyester, 8% Linen |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F5402 Mink | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
F5402 Mink | Texture, Grey - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5402 Mink |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 92% Polyester, 8% Linen |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |
Original: $48.00
-65%$48.00
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5402 Mink |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 92% Polyester, 8% Linen |
| Theme | Texture |
| Color | Grey |












