F5636 Onyx | Black, Check/Plaid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
View Greenhouse Fabric Pattern F5636 Onyx. Enjoy this rare Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5636 Onyx |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Black |
| Color | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F5636 Onyx | Black, Check/Plaid - Greenhouse Fabric
F5636 Onyx | Black, Check/Plaid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
View Greenhouse Fabric Pattern F5636 Onyx. Enjoy this rare Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5636 Onyx |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Black |
| Color | Check/Plaid |
$48.00
F5636 Onyx | Black, Check/Plaid - Greenhouse Fabric—
$48.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
View Greenhouse Fabric Pattern F5636 Onyx. Enjoy this rare Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5636 Onyx |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Black |
| Color | Check/Plaid |












