F5664 Indigo | Blue, Geometric - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5664 Indigo |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Geometric |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F5664 Indigo | Blue, Geometric - Greenhouse Fabric
F5664 Indigo | Blue, Geometric - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5664 Indigo |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Geometric |
Original: $78.00
-65%$78.00
$27.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F5664 Indigo |
| Width | 56" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1CAL 117 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Geometric |












