F6422 Vanilla | Beige, Solid - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6422 Vanilla |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 94% Polyester, 6% Acrylic |
| Theme | Beige |
| Color | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6422 Vanilla | Beige, Solid - Greenhouse Fabric
F6422 Vanilla | Beige, Solid - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6422 Vanilla |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 94% Polyester, 6% Acrylic |
| Theme | Beige |
| Color | Solid |
Original: $48.00
-65%$48.00
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6422 Vanilla |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 94% Polyester, 6% Acrylic |
| Theme | Beige |
| Color | Solid |












