F6424 Linen | Beige, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Order Greenhouse Fabric Pattern number F6424 Linen. Enjoy this stunning Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6424 Linen |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Beige |
| Color | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6424 Linen | Beige, Solid - Greenhouse Fabric
F6424 Linen | Beige, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Order Greenhouse Fabric Pattern number F6424 Linen. Enjoy this stunning Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6424 Linen |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Beige |
| Color | Solid |
$58.00
F6424 Linen | Beige, Solid - Greenhouse Fabric—
$58.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Order Greenhouse Fabric Pattern number F6424 Linen. Enjoy this stunning Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6424 Linen |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Beige |
| Color | Solid |












