F6430 Rye | Tan, Bargellos - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6430 Rye |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Tan |
| Color | Bargellos |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6430 Rye | Tan, Bargellos - Greenhouse Fabric
F6430 Rye | Tan, Bargellos - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6430 Rye |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Tan |
| Color | Bargellos |
Original: $48.00
-65%$48.00
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6430 Rye |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Tan |
| Color | Bargellos |












