F6431 Mushroom | Beige, Texture - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Item F6431 Mushroom. Enjoy this inspiring Fabric. Swatches always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6431 Mushroom |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Beige |
| Color | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6431 Mushroom | Beige, Texture - Greenhouse Fabric
F6431 Mushroom | Beige, Texture - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Item F6431 Mushroom. Enjoy this inspiring Fabric. Swatches always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6431 Mushroom |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Beige |
| Color | Texture |
$48.00
F6431 Mushroom | Beige, Texture - Greenhouse Fabric—
$48.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Purchase Greenhouse Fabric Item F6431 Mushroom. Enjoy this inspiring Fabric. Swatches always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6431 Mushroom |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Beige |
| Color | Texture |












