F6432 Truffle | Tan, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
View Greenhouse Fabric SKU# F6432 Truffle. Enjoy this extraordinary Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6432 Truffle |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Tan |
| Color | Solid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6432 Truffle | Tan, Solid - Greenhouse Fabric
F6432 Truffle | Tan, Solid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
View Greenhouse Fabric SKU# F6432 Truffle. Enjoy this extraordinary Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6432 Truffle |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Tan |
| Color | Solid |
$48.00
F6432 Truffle | Tan, Solid - Greenhouse Fabric—
$48.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
View Greenhouse Fabric SKU# F6432 Truffle. Enjoy this extraordinary Fabric. Cuttings available online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6432 Truffle |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Tan |
| Color | Solid |












