F6433 Teak | Brown, Stripes - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6433 Teak |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260 |
| Country of origin | China |
| Content | 81% Polyester, 19% Viscose |
| Theme | Brown |
| Color | Stripes |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6433 Teak | Brown, Stripes - Greenhouse Fabric
F6433 Teak | Brown, Stripes - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6433 Teak |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260 |
| Country of origin | China |
| Content | 81% Polyester, 19% Viscose |
| Theme | Brown |
| Color | Stripes |
Original: $58.00
-65%$58.00
$20.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6433 Teak |
| Width | 56" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | W |
| Fire codes | UFAC 1NFPA 260 |
| Country of origin | China |
| Content | 81% Polyester, 19% Viscose |
| Theme | Brown |
| Color | Stripes |












