F6440 Feldspar | Beige, Texture - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6440 Feldspar |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 98% Polyester, 2% Acrylic |
| Theme | Beige |
| Color | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6440 Feldspar | Beige, Texture - Greenhouse Fabric
F6440 Feldspar | Beige, Texture - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6440 Feldspar |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 98% Polyester, 2% Acrylic |
| Theme | Beige |
| Color | Texture |
Original: $58.00
-65%$58.00
$20.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6440 Feldspar |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 98% Polyester, 2% Acrylic |
| Theme | Beige |
| Color | Texture |












