F6445 Nickel | grey, Abstract - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric Item# F6445 Nickel. Enjoy this charming Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6445 Nickel |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | grey |
| Color | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6445 Nickel | grey, Abstract - Greenhouse Fabric
F6445 Nickel | grey, Abstract - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric Item# F6445 Nickel. Enjoy this charming Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6445 Nickel |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | grey |
| Color | Abstract |
$58.00
F6445 Nickel | grey, Abstract - Greenhouse Fabric—
$58.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Looking for Greenhouse Fabric Item# F6445 Nickel. Enjoy this charming Fabric. Samples available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6445 Nickel |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | grey |
| Color | Abstract |












