F6446 Granite | grey, Texture - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6446 Granite |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 98% Polyester, 2% Acrylic |
| Theme | grey |
| Color | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6446 Granite | grey, Texture - Greenhouse Fabric
F6446 Granite | grey, Texture - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6446 Granite |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 98% Polyester, 2% Acrylic |
| Theme | grey |
| Color | Texture |
Original: $48.00
-65%$48.00
$16.80Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6446 Granite |
| Width | 54" |
| Direction | Non-Directional |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 98% Polyester, 2% Acrylic |
| Theme | grey |
| Color | Texture |












