F6454 Salt | Beige, Texture - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Pattern number F6454 Salt. Enjoy this amazing Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6454 Salt |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Beige |
| Color | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6454 Salt | Beige, Texture - Greenhouse Fabric
F6454 Salt | Beige, Texture - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Pattern number F6454 Salt. Enjoy this amazing Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6454 Salt |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Beige |
| Color | Texture |
$48.00
F6454 Salt | Beige, Texture - Greenhouse Fabric—
$48.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Pattern number F6454 Salt. Enjoy this amazing Fabric. Swatches available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6454 Salt |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Beige |
| Color | Texture |












