F6464 Slate | Blue, Check/Plaid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Pattern number F6464 Slate. Enjoy this fabulous Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6464 Slate |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6464 Slate | Blue, Check/Plaid - Greenhouse Fabric
F6464 Slate | Blue, Check/Plaid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Pattern number F6464 Slate. Enjoy this fabulous Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6464 Slate |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Check/Plaid |
$58.00
F6464 Slate | Blue, Check/Plaid - Greenhouse Fabric—
$58.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Search Greenhouse Fabric Pattern number F6464 Slate. Enjoy this fabulous Fabric. Cuttings available always online. Fast Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6464 Slate |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Check/Plaid |












