F6466 Storm | Blue, Trellis - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6466 Storm |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Trellis |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6466 Storm | Blue, Trellis - Greenhouse Fabric
F6466 Storm | Blue, Trellis - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6466 Storm |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Trellis |
Original: $58.00
-65%$58.00
$20.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6466 Storm |
| Width | 54" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Trellis |












