F6478 Mushroom | Blue, Check/Plaid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Pattern# F6478 Mushroom. Enjoy this enchanting Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6478 Mushroom |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Check/Plaid |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6478 Mushroom | Blue, Check/Plaid - Greenhouse Fabric
F6478 Mushroom | Blue, Check/Plaid - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Pattern# F6478 Mushroom. Enjoy this enchanting Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6478 Mushroom |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Check/Plaid |
$58.00
F6478 Mushroom | Blue, Check/Plaid - Greenhouse Fabric—
$58.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Select Greenhouse Fabric Pattern# F6478 Mushroom. Enjoy this enchanting Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6478 Mushroom |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | S |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Blue |
| Color | Check/Plaid |












