F6500 Bottle | Green, Abstract - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Buy Greenhouse Fabric Item F6500 Bottle. Enjoy this amazing Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6500 Bottle |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Abstract |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6500 Bottle | Green, Abstract - Greenhouse Fabric
F6500 Bottle | Green, Abstract - Greenhouse Fabric
This pattern is priced by the yard.
Buy Greenhouse Fabric Item F6500 Bottle. Enjoy this amazing Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6500 Bottle |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Abstract |
$58.00
F6500 Bottle | Green, Abstract - Greenhouse Fabric—
$58.00
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
This pattern is priced by the yard.
Buy Greenhouse Fabric Item F6500 Bottle. Enjoy this amazing Fabric. Samples always available. Quick Shipping Mahone's Fabric has been family owned in Lynchburg Va since 1969.
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6500 Bottle |
| Width | 55" |
| Direction | Railroaded |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | 0 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Abstract |












