F6503 Sage | Green, Texture - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6503 Sage |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Texture |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns

F6503 Sage | Green, Texture - Greenhouse Fabric
F6503 Sage | Green, Texture - Greenhouse Fabric
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6503 Sage |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Texture |
Original: $58.00
-65%$58.00
$20.30Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Brand | Greenhouse |
| Pattern Number | F6503 Sage |
| Width | 54" |
| Direction | Up the Roll |
| Cleaning codes | WS |
| Fire codes | UFAC 1 |
| Country of origin | China |
| Content | 100% Polyester |
| Theme | Green |
| Color | Texture |












